قوانین

[section]
[error close=”false”]علاوه بر موارد سفارش و …، پرداخت هرگونه هزینه به وبسایت سی اس مکس به معنای پذیرفتن قوانین زیر میباشد .[/error]
[error close=”false”]در صورتی که در ارائه یا اجرای خدمات، نیاز به دریافت مشخصات سرور و یا هرگونه مشخصاتی باشد کاربر موظف است پس از اتمام کار بخش مروبطه، تمامی مشخصات خود را تغییر دهد.[/error]
[/section]

[section]

قوانین سرویس هایی که بصورت پکیج یا بسته ارائه میشوند :
کاربر محترم، در رابطه با هر محصول تا جایی که امکان داشته با ارائه توضیحات و تصاویر، محصول به شما معرفی شده است لذا پس از خرید، به هیچ عنوان محصول برگشت نمیخورد.
این دسته از محصولات دارای پشتیبانی، رفع مشکل و نصب، فقط در ۲۴ ساعت دارند .
نصب و راه اندازی تمامی محصولات رایگان است اما در رابطه با محصولات ترکیبی ( محصولاتی که برای اجرا، نیاز به ادیت محصول یا فایل، قبلی است) سی اس مکس بابت تغییرات هزینه به توافق دریافت میکند.
نصب و راه اندازی فقط برای یک سرور و برای یکبار انجام میشود .
وظیفه بکآپ گیری از اطلاعات بعهده کاربر است سی اس مکس هیچگونه بکآپی از محصولات شما ندارد در صورت مشکل، هزینه بصورت کامل از کاربر دریافت میشود و محصول مجددا خریداری و نصب میشود .
در صورت مشاهده هر گونه کپی برداری و انتشار، سرویس مشترک مسدود و برخورد خواهد شد .
در رابطه با سایت هایی که امکان دادن اطلاعات سرور خود برای نصب یا کانفیگ محصولات ندارند میتوانند با دادن اکانت FTP نصب انجام میشود در غیر این صورت سی اس مکس وظیفه ای در قبال نصب ندارد کاربر میبایست طبق راهنما مصحول را نصب نماید .
سرورها و کانفیگ ها، تست شده در اختیار کاربران قرار میگیرند ولی بسبب احتمال مشکل با سرور یا کانفیگ و… ، تا ۲۴ ساعت از زمان خرید در صورت داشتن مشکل، بصورت رایگان رفع مشکل انجام میشود .(کاربر موظف است در این ۲۴ ساعت محصول خود را تست نمایید .)
کاربر محترم، مشکلات موقتی ( در یک ساعت وجود دارد، در ساعت دیگر خیر) به احتمال زیاد مربوط به مسائل دیتاسنتر و سرور میباشد پس از اطمینان از سرور و کانفیگ مراتب را بصورت تیکیت اعلام نمایید تا بررسی انجام شود .
سی اس مکس سعی بر این دارد کانفیگ ها، پلاگین ها و… را در کمترین زمان ، آپدیت نمایید اما بدیهی است این مورد، توسط تصمیم خود سی اس مکس بوده و در زمان مناسب انجام و اعلام میشود.
سعی بر این شده است آپدیت محصولات بصورت رایگان ارائه شود ولی اگر در نسخه بعدی سرویس تغییرات زیادی ایجاد شده باشد سی اس مکس بابت آپدیت سرویس، هزینه دریافت می کند .

قوانین کلی سرویس های ارائه شده ( اعم از کانفیگ، سرورها، پلاگین و بخش گرافیک و … ) :
۱-۱- پس از ثبت سفارش توسط سی اس مکس و پس از گذشت مدت زمان ۳ روز گارانتی بازپرداخت در سرویس های سالانه و ۲۴ ساعت در سرویس های ماهانه, مبالغ پرداختی بابت میزبانی سرور به هیچوجه عودت نمیگردد.
2-۱- بازگشت هزینه بر اساس شرایط و اختیار سی اس مکس انجام میشود. درصورت عدم امکان بازگشت هزینه، به هیچ صورت مبلغ عودت داده نمیشود.
توجه ۱: در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد پرداخت آنلاین + هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما و در صورت عدم وجود مشکل فنی غیر قابل حل مبلغ ۵۰۰۰ تومان به عنوان هزینه راه اندازی سرویس کسر و مابقی مبلغ بین ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.
توجه۲:در هنگام عودت هزینه در رابطه با سرویس های ارائه در بخش های مربوط به راه اندازی سرور و موارد مشابه که سی اس مکس از نیروی انسانی و زمان برای راه اندازی صرف کرده است کارمزد موارد نامبرده از هزینه کل کسر میگردد و مابقی مبلغ ,بین ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب مشترک واریز میگردد.
۲- متقاضی متعهد است به هیچ عنوان از سرویسهایی که دراختیار وی قرار دارد, بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا قوانین بین المللی استفاده ننمایند. درغیر این صورت سی اس مکس حق دارد سریعاً نسبت به قطع سرویس, بدون اطلاع کاربر اقدام نماید.
۳- هرگونه ایجاد مشکل در کانفیگ و … برعهده خود مشتری میباشد و سی اس مکس هیچگونه مسئولیتی ندارد .
۴- کاربر یا صاحب امتیاز سرور می بایست حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از اتمام مهلت سرور,سرویس و قرارداد در صورت تمایل برای تمدید و پرداخت هزینه دوره بعد اقدام کند در غیر این صورت اکانت ۲۴ ساعت بعد از مهلت قرارداد معلق و در صورت عدم تمدید و پرداخت هزینه مربوط اکانت پس از ۷۲ ساعت از سرور حذف خواهد شد و سی اس مکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال اکانت شما نخواهد داشت.
۵- ارسال ddos به هر نحو , سعی در نفوذ به سرورهای دیگران و یا سرورهای سی اس مکس درتمامی انواع آن , ذخیره و یا ارسال ویروس برای دیگران به هر شکل و در تمامی انواع آن موجب قطع دسترسی وحذف سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی خواهد شد.
۶- هر مشترک باید سرویسهای سرور و کانفیگ را شخصا استفاده نمایید و حق واگذاری آن را به غیر ندارد. درصورتیکه مشترک سرویسهایی را برای شخص خاصی خریداری می کند,باید اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار دهد.
۷- مسئولیت کلیه اطلاعات قرارگرفته در فضای تخصیص داده شده به عهده کاربر است. همچنین وظیفه تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات, حفاظت از نام کاربری و رمز عبور , اعلام تغییرات در تلفن و یا آدرس سکونت و یا ایمیل برعهده کاربر است و سی اس مکس هیچگونه مسئولیتی درقبال موارد فوق و یا ضرر و زیان ناشی از سوء استفاده و یا از بین رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمی گیرد.
۸- درصورت مشاهده هرگونه فایل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و یا ناقض قوانین داخلی و یا بین المللی باشد, موارد بدون اطلاع قبلی ازسرور حذف خواهد شد.
۹- استفاده بیش از حد و یا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در سرور که شما مجاز هستید حداکثر تا ۱۵-۱۸ درصد از CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و یا به عمد و غیره که موجب تخریب و یا استفاده بیش از حد از منابع سرور شود, موجب قطع دسترسی کاربر بدون اطلاع قبلی خواهد شد. لذا توصیه می شود به هیچ وجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روی سرور تست نکنید. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نیست بلکه محیط نصب محصولات آزمایش شده و بدون نقص است.
۱۰- درصورت درخواست قطع سرویس توسط کاربر و یا قطع سرویس توسط سی اس مکس به علت تخلف از شرایط و ضوابط مندرج در این قرارداد , مبالغ پرداختی به هیچ وجه برگشت داده نخواهد شد.
۱۱- چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات سی اس مکس به دلایلی که از اراده سی اس مکس خارج باشد “مواردی همچون تغییرات مخرب جوی, سیل, آتش سوزی, زلزله, و…, اشکالات مخابراتی , هر گونه ممنوعیت داخلی وخارجی, عدم پاسخگویی و یا اجبار بر دریافت مبالغ اضافی توسط شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات, هر گونه تغییرات در قوانین داخلی و خارجی, جنگ, اغتشاشات, اعتصابات, تغییرات در نرخ ارز, و کلیه شرایطی که از اراده نت بانان خارج باشد و در اینجا ذکر نگردیده است” در تداوم ارائه خدمات سی اس مکس خدشه ای وارد گردد و یا باعث قطع موقت و یا دائمی آن گردد, هیچگونه مسئولیتی بر عهده سی اس مکس و مسئولین آن نخواهد بود, با این حال سی اس مکس تمام سعی خود جهت بازگشت به روال عادی انجام خواهد داد.
۱۲- سی اس مکس حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن شرایط و ضوابط فوق الذکر تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی می شود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن, از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن , درخواست قطع سرویس خود را نمایند . در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .
۱۳- با توجه به اینکه هر یک از اکانت های زیر مجموعه سی اس مکس یا نمایندگی ها تحت پشتیبانی سی اس مکس می باشد و از منابع سرور و پشتیبانی تیم فنی استفاده مستقیم می کند امکان ارائه اکانت های کمتر از 16 اسلات توسط سی اس مکس و نمایندگی ها به دلیل حفظ کیفیت مطلوب و عدم سوء استفاده امکان پذیر نمی باشد.
۱۴- در صورت نفوذ و یا مواردی چون هک و یا ارسال دستورات غیرمجاز به سرور های کانتر استریک، سرور های گیم و سرور مجازی، اختصاصی موجب قطع دسترسی و حتی حذف سرویس میگردد .
۱۵- ارسال سفارش و یا استفاده از سرویسهای سی اس مکس, به معنای مطالعه کامل این قرارداد و مورد تایید بودن تمامی موارد آن توسط کاربر است.
۱۶- امکان دانگرید سرورها پس از گذشت ۷ روز از تاریخ ایجاد اکانت نخواهد بود.
۱۷- با توجه به سوء استفاده بعضی افراد ,تمام کاربران عزیز موظف هستند موارد مربوط به شکایات یا انتقادات را در بخش پشتیبانی یا با مدیریت شرکت مطرح کنند در غیر این صورت سرویس معلق و رفع مشکل بر عهده مراجع قضایی و جرائم اینترنتی خواهد بود.
[/section]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *